x

Montážní jámy

Nabízíme kompletní dodávku montážních jam šitých přesně podle vašich potřeb a požadavků přímo na míru vašemu servisu, a to s veškerým vybavením včetně elektricky ovládaného krycího rola. Montážní jámu vám navrhneme, vyrobíme, přivezeme, namontujeme a vybavíme.

Chcete montážní jámu pro STK osobních vozidel? Prohlédněte si nabídku JBR 10. Potřebujete větší montážní jámu také bez rola? Prohlédněte si typy JBR 30 a JBR 60. Pokud potřebujete montážní jámu s rolem, pak vás budou zajímat typy JSR 30 a JSR 60. Stačí si vybrat viz. nabídka níže. Pokud potřebujete montážní jámy pro kolejová vozidla vybírejte z typů JBR 90 neboJSR 60.

Mobilní můstek

mobilní přechodový můstek pro všechny druhy montážních jám

MOBILNÍ MŮSTEK na všechny typy montážních jam (ocelové, betonové) slouží k bezpečnému přechodu montážních jam. Je plně mobilní a je možné ho umístit kdekoliv po celé délce MJ a zafixovat pro bezpečné přejití montážní jámy. Zároveň je možné zábradlí z jedné strany zdemontovat a mít přístup např. k motoru z čela montážní jámy. Splňuje požadavky nařízením vlády č. 101/2005 Sb. bod 7.7: "Přes pracovní jámu pro více než dva dopravní prostředky, musí být za každým druhým přistaveným dopravním prostředkem umístěny můstky pro bezpečný přechod". Rozměr: délka 1080 mm, šířka 600 mm, výška 1387 mm. Váha cca 70 kg, únosnost 250 kg.

Zakrytí montážní jámy bezpečnostní roletou

ekonomická varianta zakrytí montážní jámy proti pádu osob a předmětů do montážní jámy

BEZPEČNOSTNÍ ROLETA proti pádu osob a předmětů do montážní jámy (není pojízdné ani pochozí)
Zajišťuje proti pádu osob do montážní jámy v celé své délce a šířce.
Použitím rolety provozovatel zabezpečí montážní jámu proti pádu osob do montážní jámy a splní bezpečnostní požadavky vyplývající z platné legislativy (dle nařízení vlády 176/2008; 101/2005)

Olejový sběrný žlab – MAX

OLEJOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ - zařízení pro jímání olejů v montážní jámě včetně sběrné teleskopické vany na bezpečné a ekologické jímání olejů. Včetně mebránového čerpadla + regulátor tlaku, odlučovače a olejovače.

Olejový sběrný žlab - LIGHT

OLEJOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ - zařízení pro jímání olejů v montážní jámě včetně sběrné teleskopické vany na bezpečné a ekologické jímání olejů.

Zakrytí montážní jámy pojízdné s elektrickým pohonem

LEKTRICKY OVLÁDANÁ SESTAVA ROLA
zajišťuje proti pádu osob do montážní jámy a umožňuje pojíždět vozidlem montážní jámu v celé své délce a šířce.

Dodává se včetně přístavku na rolo, pohonu, nerez kolejnic, pozinkovaných pražců, krytu pohonu rola. Rolo je pojízdná zatahovací roleta, která se skládá z jackelů, čepů a válečků. Slouží k zakrytí montážního otvoru při ukončení servisu. Uvnitř přistavku je umístěn pohon, který pohání roletu. Systém je nastaven tak, že při
otevírání se automaticky spustí i dodávání čerstvého vzduchu do montážní jámy, aby byly z vnitřních prostor odvětrány případné zplodiny.

Rolo je staticky spočítané na zatížení 3 t na kolo tak, aby montážní jámu bylo možné přejet v zavřeném stavu tahačem kamionu o maximální rychlosti 5 km/h. Použitím rola provozovatel
zabezpečí montážní jámu proti pádu osob do montážní jámy a splní bezpečnostní požadavky vyplývající z platné legislativy. Rolo může zároveň sloužit jako bezpečnostní zajištění materiálu nebo nářadí, který se pravidelně používá v montážních jámách.

INGTOP METAL, s.r.o. | Nádražní 151, 517 21 Týniště nad Orlicí, Czech Republic
Tel./Fax: +420 494 530 227, 494 620 294 GSM: +420 606 678 320
E-mail: info@servicepits.com

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.